Agneta Magnusson
VD/Ägare
072-245 67 14
agneta@dinsamarbetspartner.se
 

Catrin Magnusson
Ekonomichef/Ägare

072-245 67 15
catrin@dinsamarbetspartner.se
 

Agneta Lindberg
Konsult inom projekt, projektkoordinator

072-203 19 11
agneta.l@dinsamarbetspartner.se
 

Petra Isaksson
Konsult inom administration
072-245 67 16
petra@dinsamarbetspartner.se 


 

Ellinor Gundmalm
Konsult inom administration
072-727 10 77
ellinor@dinsamarbetspartner.se



 

Lina Edin
Konsult inom projekt, Projektkoordinator, kvalitet och arbetsmiljö
072-4533557
lina.e@dinsamarbetspartner.se

 

Emma Bergman
Projektledare Stadsliv Kiruna
070-241 33 93
Emma.b@dinsamarbetspartner.se

 


Zofia Andersson
Konsult inom kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 13
zofia@dinsamarbetspartner.se

.


Ulrika Eriksson
Konsult inom kvalitet och arbetsmiljö
072-245 67 40
ulrika@dinsamarbetspartner.se

 

Klara Björnström
Konsult inom administration
072–245 67 01
klara@dinsamarbetspartner.se

 

Kari Skinnarmo
Konsult inom administration
072-245 67 33
kari@dinsamarbetspartner.se

Emma Jonsson
Processledare Stadsliv Kiruna
072-245 67 30
emma.j@dinsamarbetspartner.se

Elle Susanna Svonni
Konsult inom projekt, projektkoordinator
072-245 67 68
elle@dinsamarbetspartner.se
 

Lisette Modig
Konsult inom administration
072 – 245 67 10
lisette@dinsamarbetspartner.se